درباره ی سفیران یگانه

شرکت سفیران یگانه بازاریابی (SIB) از شرکتهای وابسته به گروه صنعتی بازرگانی دیزل بندر جنوب D.B.J است که شرکت مزبور درسال ۱۳۸۳ تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ی تولید و عرضه روغن موتور جهت مصرف خودروهای سنگین دیزل و سواریهای بنزینی و نیز تولید واسکازین آغاز نمود.
این شرکت در سال ۱۳۹۲ با تغییر مدیریت، تولید هیدروکربنهای سبک و سنگین را نیز به خط تولید خود افزود و از سال ۱۳۹۴ تولید شوینده های صنعتی و شوینده های water less اتومبیل را نیز آغاز کرد همچنین تولید شوینده های خانگی و بهداشتی و مواد غذایی نیز از برنامه های در حال اجرای این شرکت می باشد.
وجود مجموعه ی مدیران گروه صنعتی بازرگانی D.B.J با پشتوانه سی سال تجربه تولید در صنعت فولاد ،صنایع غذایی، سلولزی و مشتقات نفتی یکی از مزیتهای قابل اتکا برای شرکت سفیران یگانه بازاریابی خواهد بود.
شرکت SIB با اتکا به سالها تجربه تولیدی و درک تنگناهای بخش تولید کشورمان بر آن است که از رهگذر پیوند دانش بومی با یافته ها و تجارب جهانی و همچنین مدد گرفتن از خلاقیت و توانایی های بی کران جوانان و فرهیختگان میهنمان بهترین محصولات را با کمترین بها و در سریعترین زمان به مصرف کننده نهایی تقدیم نماید .
با توجه به سرمایه گذاری هوشمند شبکه پایدار در شرکت SIB ، همکاری متقابل این شرکتها آغاز گردیده و با همکاری مدیرعامل جدید شرکت SIB سرکار خانم مهندس ماشااللهی روزهای طلایی پیش روی کسب و کار مشترک این شرکتها می باشد.