محصولات جدید شرکت سیب در سال رونق تولید

خبرهای غرور انگیز و شادی آفرین از محصولات جدید کمپانی سیب در سال رونق تولید:


علاوه بر محصولات بهداشتی وبهداشت فردی مانند نانو شامپوها (نسل جدید و متفاوت شامپوها ) مایع دستشویی نانو حاوی نانو ذرات ویتامین های مورد نیاز پوست، آنتی باکتریال ماندگار، ضد آفتاب و ضد التهاب، پاک کننده های خانگی مانند گاز پاک کن نانو با قدرت پاک کنندگی سریع و ماندگاری طولانی مدت، مایع آنتی باکتریال، آنتی میکروبیال و ضد قارچ برای محیط، فرش، موکت ومبلمان، نانو ژل ضد عفونی کننده دست با خواص ضد آفتاب، ضد التهاب، آبرسان و آنتی باکتریال بدون الکل که در فاز تولید قرار گرفته اند محصولات زیر نیز بزودی در خط تولید قرار خواهند گرفت.


۱- سلف کلینر بدنه اتومبیل: این محصول نانو با خاصیت آنتی استاتیک مانع تاثیر آب، روغنها، گرد وغبار و آلودگی های محیطی بر روی بدنه اتومبیل شده و تا دوماه نیاز به شستشو را بر طرف می نماید.


۲- نانو فلورسانس بدنه اتومبیل: این محصول باعث می شود که بدنه اتومبیل در تاریکی بدرخشد و مانند اشیاء نورانی در حرکت باشد و در تابش نور آفتاب بدنه اتومبیل در رنگ های متفاوت دیده می شود واصطلاحا هفت رنگ می شود.


۳- نانوآبگریز بتن: بتن را ضد آب می کند و از جذب آب و آسیب های بتن که در اثر انقباض و انبساط آب در سازه های ساختمانی و پل ها بوجود میاید جلوگیری می نماید همچنین در ساختمان سازی برای کف سرویس های بهداشتی و حمام و استخرها و ضد آب کردن نماهای سیمانی مانند نمای رومی بکار می رود.


۴- نانوپوشش آبگریز سنگ: برای آبگریز کردن سنگ نمای ساختمان بکار می رود که از جذب آب و کثیف شدن سنگ های نمای ساختمان جلو گیری می نماید و استحکام سنگ را بهبود می بخشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *