درباره شرکت سیب

سفیران یگانه بازاریابی


شرکت  سفیران یگانه بازاریابی (SIB) از شرکتهای  وابسته به گروه صنعتی بازرگانی دیزل بندر جنوب D.B.J  است که شرکت مزبور درسال ۱۳۸۳تاسیس و فعالیت خود را در زمینه ی تولید و عرضه روغن موتور جهت مصرف خودروهای سنگین دیزل و سواریهای بنزینی  و نیز تولید واسکازین آغاز نمود.

این شرکت در سال ۱۳۹۲ با تغییر مدیریت، تولید هیدروکربنهای سبک و سنگین را نیز به خط تولید خود افزود و از سال ۱۳۹۴ تولید شوینده های صنعتی و شوینده های water less  اتومبیل را نیز آغاز کرد همچنین تولید شوینده های خانگی و بهداشتی و مواد غذایی نیز از برنامه های در حال اجرای این شرکت می باشد. شرکت D.B.J هم اکنون در عرصه ی تولید، توزیع ، سرمایه گذاری ، صادرات و واردات انواع کالاهای مجاز فعالیت می کند و از سهامداران عمده ی شرکت  SIB محسوب می شود

وجود مجموعه ی مدیران گروه صنعتی بازرگانی D.B.J با پشتوانه سی سال تجربه تولید در صنعت فولاد ،صنایع غذایی، سلولزی و مشتقات نفتی یکی از مزیتهای قابل اتکا برای شرکت سفیران یگانه بازاریابی خواهد بود.

شرکت  SIB با اتکا به سالها تجربه تولیدی و درک تنگناهای بخش تولید کشورمان بر آن است که از رهگذر پیوند دانش بومی با یافته ها و تجارب جهانی و همچنین مدد گرفتن از خلاقیت و توانایی های  بی کران جوانان و فرهیختگان میهنمان بهترین محصولات را با کمترین بها و در سریعترین زمان به مصرف کننده نهایی تقدیم نماید .
این شرکت همچنین برنامه ها ی مدرن و پیشرفته ای جهت سازماندهی شبکه بازاریابی خود فراهم نموده است که به تدریج در اختیار همکارانمان در بخش بازاریابی قرار خواهد گرفت.

ما معتقدیم که با برنامه ریزی علمی، کار تیمی ، ایمان و اراده ی پولادین می تواینم به آنچه که میخواهیم برسیم ،آنچنان که در فرهنگ پربار و ادبیات کهن و ماندگار این سرزمین تاکید شده است:


غبار راه طلب کیمیای بهروزیست      غلام دولت آن خاک عنبرین بویم