بازاریابی شبکه ای یک کسب و کار طبیعی است

در مدل ایده آل بازاریابی شبکه ای،یک فرد از فرد دیگر می پرسد که چه چیزی به او کمک می کند و او را یاری می دهد تا به هرچه که می خواهد، برسد . این یک تجارت طبیعی است .یک فرد به فرد دیگری کمک می کند.

بازاریابی شبکه ای یک کسب و کار طبیعی است .

لغت طبیعی یعنی:

۱) ساده،مفید و نزدیک به طبیعت.

۲) دلیل اینکه من انتخاب کردم تا تمرکز زندگی ام را روی بازاریابی شبکه ای بگذارم،این بود که من احساس کردم این تجارت،واقعا یک کسب و کار طبیعی است . وقتی فردی به فرد دیگر کمک می کند ، در واقع عمل طبیعت را نشان می دهد . یک گیاه در کره زمین رشد نمی کند ، مگر برای کمک به رشد موجودی دیگر. یک انسان نیز در کره زمین حضور ندارد،مگر برای کمک به رشد انسان دیگر.

تنها یک کسب و کار واقعی در این کره وجود دارد،کسب و کار بهتر کردن زندگی دیگران.

بیاید برای لحظه ای تصور کنیم که فقط من و شما در یک جزیره زندگی می کنیم،فقط ما دو نفر . من یک ماهیگیر هستم و شما یک کشاورز . روزی من به شما میگویم : (( اگر شما امروز یک ذرت بیشتر برداشت کنید ، من هم ماهی بیشتری صید می کنم و عصر می توانیم آنها را با هم معامله کنیم و امروز تو مجبور نخواهی بود که فقط ذرت بخوری و من هم مجبور نخواهم بود که فقط ماهی بخورم .)) با این معامله ما توانستیم زندگی مان را بهتر کنیم . حالا،به جزیره ما یک کفاش می آید و به ما یک جفت کفش می دهد و ما هم در عوض به او غذا می دهیم . او زندگی ما را بهتر کرد و ما هم زندگی او را بهتر کردیم.این تجارت طبیعی است کمک انسان به انسان دیگر .

(( در مدل ایده آل بازاریابی شبکه ای ، یک فرد از فرد دیگرمی پرسد که چه چیزی به او کمک می کند و او را یاری میدهد تا به هرچه که می خواهد برسد.))

من تنها در مورد فروش کالا با آنها صحبت نمی کنم ، بلکه راه حل های بعدی که در اختیار آنها قرار می گیرد هم مد نظر است. اگر فردی می خواهد که از چاقی اش خلاص شود، شما به او یک محصول نمی فروشید بلکه به او کمک می کنید که به وزن دلخواهش برسد.این کمک واقعی است. اگر فردی می خواهد اوقات بیشتری را با خانواده اش سپری کند ،شما می توانید با ارائه راهکار درآمدی،به او کمک کنید.اگر فردی می خواهد به آزادی مالی برسد ، با تمرین کردن با او در جهت ارتقای مهارت هایش کمک کنید تا به آزادی مالی برسد.

من در اکثر موقعیت ها در تجارت بازاریابی شبکه ای ،تجربه کردم که کسی ( مشتری احتمالی) چیزی می خواهد که به تنهایی نمی تواند به دست آورد. چگونه این موضوع را فهمیدم؟چون اگر می توانستند تا الان داشتند.پس آن ها احتیاج به کمک دارند و حالاست که من وارد ماجرا می شوم.

به طور معمول، این کمک تنها نیاز به یک کسب و کار خوب نیست، بلکه آنها نیاز به افزایش مهارت هایشان داشته اند و همین امر باعث شد که من هم چگونگی آموزش دادن این مهارت را بیاموزم. من زندگی آن ها را بهتر کردم و آنها نیز زندگی مرا، زیرا که حالا من هم مهارت جدیدی را آموخته ام و با هر فردی که از سوی من توانست مهارت جدیدی را توسعه دهد،به ثروت من نیز اضافه شد.چیزی که به من اجازه داد تا در برنامه های خیریه بیشتری شرکت کنم . مانند کمک به تیمی پزشکی برای اعزام به سریلانکا بعد از سونامی در آن کشور و یا سرمایه گذاری در طرحی که کمک کرد تا ۴ میلیون کودک از اعتیاد خلاص شوند. این چرخه را مشاهده می کنید مردمی کمک  می کنند تا مردمی دیگر زندگی بهتری داشته باشند.

همانطور که گفتم این الگوی ایده آل بازاریابی شبکه ای  است و این اتفاق همیشه نمی افتد.

خیلی از اوقات بازاریابی شبکه ای و عمده بازاریابان گرفتار در آمد و سود حاصل از فروش می شوند و فراموش می کنند که پایه و اساس این کسب و کار کمک به دیگران است.

به همین علت است که من زندگی ام را وقف کمک به بازاریابی شبکه ای کرده ام .

من فیلمی تهیه کرده ام تا در آن توضیح دهم که بازاریابی شبکه ای چیست و چه نیست.من برنامه آموزشی را تدوین کرده ام که به مردم کمک کند تا چگونه ارتباط  بهتری برقرار کنند،زیرا به غیر از ارتباط ضعیف چه چیزی ممکن است که باعث شود که افراد نتوانند خدمت و یا کالای خود را به دیگران بفروشند؟

اگر شما این کسب و کار را انتخاب کرده اید و یا در حال تحقیق برای انتخابش هستید ،خواهش میکنم انتخاب کنید که جزء کدام دسته از افراد می خواهید باشید.من پیشنهاد می کنم، جز آن دسته از افرادی باشید که عصاره اصلی این کسب و کار یعنی کمک به دیگران را در دستور کار خود قرارداده است.

همچنین پیشنهاد می کنم، جز آن دسته از افرادی باشید که قبول دارد ممکن است چیزهایی داشته باشد که نمی داند و بخواهد که بداند.

من در طول تجربه کاری ام، دیده ام که چیزی به نام راهبر،فروشنده و سخنران مادرزاد وجود ندارد! نه، تمامی این مهارت ها از جمله بازاریابی شبکه ای نیازمند مهارتهایی است که لازم است در آنها قوی شوید و با قوی شدن در این مهارت ها ، به طور طبیعی رشد خواهید کرد. و همچنان که رشد می کنید، پاداش خوبی هم کسب خواهید کرد.

همچنین میتوانید پلن درآمدی شرکت سیب را مشاهده کنید لطفا روی اینجا کلیلک کنید

نویسنده : تیم سلز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برچسب ها : ,